„Żywienie pozajelitowe w domu. Podręcznik dla pacjentów” 2 lutego 2018 – Posted in: Aktualności

Szanowni Państwo, zachęcamy do składania zamówień na naszą nową pozycję wydawniczą pt.: „Żywienie pozajelitowe w domu. Podręcznik dla pacjentów” autorstwa wielu znamienitych osób: KATARZYNA MATYSIAK-LUŚNIA, MARIA CISZEWSKA-JĘDRASIK, ELŻBIETA GABROWSKA, ALINA GÓRECKA, MAREK KUNECKI, MONIKA KUPIEC, MAREK LICHOTA, KLEMENS LUBIENIECKI, KRYSTYNA MAJEWSKA, MAGDALENA PIĘTKA, JACEK SOBOCKI, MAGDALENA SUMLET, KINGA SZCZEPANEK, JOANNA TOKARCZYK, KRYSTYNA URBANOWICZ, ANNA ZMARZŁY, STANISŁAW KŁĘK.

Książka ma wprowadzić Państwa w świat domowego żywienia pozajelitowego (DŻP). Została napisana dla pacjentów i ich opiekunów przez osoby, które na co dzień zajmują się prowadzeniem leczenia tym sposobem lub same są pacjentami. Nie jest to kolejna książka o żywieniu pozajelitowym przygotowana przez specjalistów dla specjalistów, ale źródło wiedzy oraz wsparcia dla chorych i ich opiekunów. Dowiecie się z niej, na czym polega ten skomplikowany sposób leczenia, jaka jest jego organizacja w Polsce i jak bezpiecznie stosować żywienie pozajelitowe (ŻP) w domu.

Za pomocą poniższego formularza zachęcamy Państwa do składania zamówień na książkę: „Żywienie pozajelitowe w domu. Podręcznik dla pacjentów„, która ukaże się w lutym 2016 roku. Książka ta będzie dystrybuowana tylko ograniczonymi kanałami sprzedaży, a w przypadku zamówienia on-line na naszych stronach, koszt przesyłki pokrywa wydawnictwo. Dlatego też zachęcamy do składania zamówień za pomocą formularza on-line. Koszt książki to 60 zł z VAT.

« „Farmaceutyczne Standardy Sporządzania Mieszanin do Żywienia Pozajelitowego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego”
Standardy Żywienia Dojelitowego i Pozajelitowego »