Koszyk 0

BEZPIECZEŃSTWO I PEWNOŚĆ ZAKUPÓW

Ze swojej strony zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas zamawiania on-line naszych periodyków i książek. Jednak z przyczyn od nas niezależnych bezpieczeństwo to może być zagrożone, dlatego poniżej wymieniamy kilka podstawowych zasad bezpiecznego dokonywania zamówień w Internecie.
Trzymanie się ich z pewnością pomoże zapobiec ewentualnym późniejszym problemom!

Zasada 1
Podczas rejestracji w naszym systemie wymyśl takie hasło, które będzie trudne do odgadnięcia przez inne osoby. Nie należy używać swojej daty urodzenia, numeru telefonu, imienia dziecka itp. Warto użyć co najmniej sześciu losowo wybranych dużych i małych liter, cyfr i symboli.

Zasada 2
Jeżeli nie jesteś jedynym użytkownikiem komputera lub dokonujesz zamówienia za pomocą publicznie dostępnego komputera, powinieneś wylogować się natychmiast po dokonaniu jakiejkolwiek operacji na swoim koncie, w tym transakcji zakupu.
Jeżeli natomiast dokonujesz zamówień z domu, nie musisz się wylogowywać. Bezpieczeństwo zakupów dokonywanych w domu jest o wiele większe.

Zasada 3
Sprawdź czy przeglądarka nie ma włączonej opcji zapamiętywania haseł wpisywanych w formularze na stronach www. Jeśli Twoje hasło zostało zapamiętane przez przeglądarkę, z której korzystasz na komputerze publicznym, należy je usunąć w opcjach ustawień przeglądarki.
Jeżeli natomiast dokonujesz zakupów z domu, nie musisz się o to martwić. Bezpieczeństwo zakupów dokonywanych w domu jest o wiele większe.

Zasada 4
W celu prawidłowego działania naszego serwisu internetowego przeglądarka, z której korzystasz powinna mieć włączoną obsługę plików cookie. Będą tam zapisywane tylko i wyłącznie informacje niezbędne do właściwego funkcjonowania naszego systemu.