Koszyk 0
  1. Zamówione książki lub periodyki nie można odebrać osobiście.
  2. Do miejscowości na terenie całej Polski towar dostarcza firma kurierska, z którą Wydawnictwo ma podpisaną umowę o współpracy.
  3. Wydawnictwo posiada ograniczoną ilość pozycji wydawniczych. W związku z tym towar oraz jego cena obowiązują do wyczerpania zapasów.
  4. Czas realizacji zamówienia od otrzymania wpłaty (do chwili skompletowania zamówionego towaru i przygotowania go do wysyłki) wynosi do 10 dni roboczych. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.
  5. Przy odbiorze towaru klient jest zobowiązany do sprawdzenia, czy towar nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.
  6. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności kuriera lub pracownika poczty “Protokołu reklamacji”.
  7. Klient ma prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty wydania, o ile towar pozostaje w oryginalnym opakowaniu, nie był używany i nie nosi śladów użytkowania.
  8. Do 14 dni można odesłać książkę na adres wydawnictwa podając numer rachunku bankowego w celu zwrotu kosztów zakupu.